ANI YAYINCILIK

Güvenlik Politikası

Güvenlik Sistemimiz

 • Üyelerimizin güvenli bir ortamda online alışveriş yapabilmelerinin temini, kuruluşumuzun öncelikleri arasında birinci sırada yer almaktadır.
 • Sitemizde yapılan işlemler ve müşteri/tüketici bilgileri, teknolojik koruma sistemleriyle dünya standartlarında güvence altına alınmaktadır (Comodo Positive SSL Protokolü).
 • Sanal mağazamızın sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sitemiz harici internet sitelerine köprüler olabilir. Kuruluşumuz, kendisinin yönetim ve sorumluluğunda olmayan bu sitelere ait gizlilik politikalarından sorumlu tutulamaz.

Kredi/Banka Kartı Güvenliği

 • Sanal mağazamızdan yapılan alışverişler sırasında, müşterilerin girdiği ve gizlilik gerektiren kredi/banka kartı bilgileri gibi veriler, sistemimizde kayıt altına alınmaz ve SSL Protokolü ile şifrelenerek anında bankaya ulaştırılır. Bu sayede hesap bilgilerinize dışardan ulaşılması mümkün değildir.
 • Sadece üyelik bilgileri ile adres bilgileriniz sistemimizde kayıt altına alınır. (Üyelik bilgileri: Cinsiyetiniz, adınız soyadınız, e-mail adresiniz, ve doğum tarihi bilgilerinizi içerir. Kredi/Banka kartı ve diğer hesap bilgileriniz kişisel bilgilerinize dahil değildir ve sanal mağazamızca satın alma anı hariç istenemez, hiçbir şart ve koşulda da sistemimize kaydı yapılamaz.
 • Sanal Mağazamız; kredi/banka kartı gibi hesap bilgilerinizin, kuruluşumuzda görevli personel tarafından dahi görülemeyeceği ve kopyalanamayacağı şekilde programlanmıştır.
 • Kuruluşumuzun adı ve görünümü altında, ziyaretçi ve üyelerimizden şifre, kredi/banka kartı ya da hesap bilgilerini talep edenler olur ise; derhal kuruluşumuza ve gerekli yasal mercilere ihbarda bulununuz. Çünkü sanal mağazamızda; bu tür bilgiler sadece siparişin son aşamasında tarafınızdan girilerek ve sistemimizde kayıt altına alınmadan direkt olarak bankaya iletilecek şekilde programlanmıştır.
 • Genel olarak sanal ortamlardan yapacağınız işlemlerinizde, kendi güvenliğiniz için kime ait olduğunu bilmediğiniz ya da genel kullanıma açık bilgisayarları kullanmamanız tavsiye edilir.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşÜrünler Sayfası