Akademik Okul/ Eğitim

Değerli Araştırmacılar ve Akademisyenler,

​Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık olarak düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen 12. Akademik Kış Okulu 2019 programımız belli oldu. ​Toplam 10 eğitim başlığında 10 gün sürecek olan eğitimler için ​Son Başvuru Tarihi: 15 Ocak 2019'dur​.
Eğitim gruplarımız 15 kişiyle sınırlı olduğundan eğitimlere başvuru yaptıktan sonra kaydınızın kesinleştirilmesi için aşağıdaki aşamaları takip etmenizi rica ederiz;

 1. Aşağıdaki bağlantıdan eğitim içerikleri ve eğitim ücretlerini, indirim oranlarını görebilir, aniyayincilik@gmail.com adresinden eğitimlere başvuru ve önkayıt yapabilirsiniz.
 1. Eğitimlere başvuru/ önkayıt işleminden sonra katılmak istediğiniz eğitim/ eğitimlerin  toplam ücretini aşağıdaki hesap bilgilerine yatırabilirsiniz.
 • Banka: İş Bankası
  Hesap Adı:ANI YAY.REK.DAN.EĞİT.LTD.ŞTİ.
  Şube Kodu:4214
  Hesap No: 962561
  IBAN: TR140006400000142140962561 
 1. Yapmış olduğunuz başvuru hakkında gerekli kontrolleri sağlayıp başvurunuzu kesinleştirebilmeniz için  ödeme işleminden sonra ilgili dekontu bize e-posta ile aniyayincilik@gmail.com adresine ulaştırabilir veya bizi arayarak bilgi verebilirsiniz.
 1. Yukarıdaki adımlardan farklı olarak, kurumunuz aracılığıyla aniyayincilik@gmail.com adresinden proforma talebinde bulunabilirsiniz.

Anı Yayıncılık'ın siz değerli akademisyenlerin bilimsel çalışmalarında​ faydalı olacağını düşünerek kurduğu Akademik Okul, sizlerin önerileri ve katılımlarıyla gelişiyor ve büyüyor.

İlginiz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Eğitim İçerikleri ve Ücret Bilgileri için Tıklayınız.


 
#
Tamam